Termíny

  • 1. turnus: 3.-8. září 2024
  • 2. turnus: 9.-14. září 2024

Místo

Seznamovací kurz se koná ve Starých Splavech u Máchova jezera. Bydlet budeme v chatových osadách JACHTA a PLESAR. Kousek od kempu se nachází pláž s molem ke koupání a krásná příroda.

Ubytování

Bydlení je zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách. Snažíme se dávat studenty ze stejných fakult k sobě, ale pokud přijedeš s partou, můžete bydlet spolu.

Chatky jsou vybaveny postelemi s lůžkovinami, ale pokud Ti bývá v noci zima, přibal raději spacák :).

Za příplatek na místě lze chatku dovybavit lednicí.

Cena

Záloha* 2200,-
Doplatek** 2190,-

Informace o platbě dostaneš ihned po odeslání přihlášky na uvedený e-mail.

V ceně seznamovacího kurzu je ubytování, polopenze, tričko, vstup na večerní akce, skvělý program a zábava připravená instruktorským týmem – a samozřejmě rady a tipy pro Tvé studium, které jsou k nezaplacení :).

* Zálohu je nutné poslat do 14 dnů od podání přihlášky

** Doplatek je nutné poslat nejpozději do 20. srpna 2024

Doprava

Můžeš přijet buď po vlastní ose, nebo hromadným vlakem z Prahy! My velmi doporučujeme společnou cestu vlakem, jelikož se seznámíš ještě před příjezdem do kempu.

Info o odjezdu vlaku dostaneš v jednom z informačních mailů, které ti přijdou po odeslání přihlášky.

Strava

V ceně seznamovacího kurzu je polopenze* (snídaně a večeře). K obědu můžeš využít bistra a hladová okna, kterých je v okolí kempu víc než dost, takže o hladu rozhodně nebudeš :). Případně si s sebou zabal polívky z pytlíku nebo cokoliv, co máš rád/a.

* Jsi vegetarián? Stravu bez masa můžeme zajistit. V přihlášce zaškrtni možnost vegetarián, později se s tebou spojíme a domluvíme se na konkrétním provedení :)

* Jsi vegan? Veganskou stravu bohužel nemůžeme zaručit, takže si budeš muset přivést vlastní stravu. Po podání přihlášky nám napiš e-mail a případně zkusíme něco vymyslet.

* Máš bezlepkovou dietu? Bezlepková strava se dá zajistit. V přihlášce zaškrtni možnost bezlepkové diety.

Program

Náš instruktorský tým má připravený celodenní nabitý program – ten se dozvíš přímo na Mácháči, přeci tě nepřipravíme o překvapení :). Prozradíme Ti, že Tě čeká spoustu seznamovacích her, zábavy, sportovních aktivit jako je volejbalový turnaj či velkou bitvu v beerpongu a spoustu dalšího.

Seznamovací hry

Máme vymyšlených mnoho seznamovacích her, kde se seznámíš nejdříve se studenty a instruktory ze své fakulty a poté navážeš kontakty s lidmi z ostatních fakult. Věříme, že si na zaČVUTění najdeš kamarády, se kterými naplno prožiješ svůj vysokoškolský život!

Přednášky o škole

Nevíš, co jsou to kredity, na které předměty si dávat pozor či jaká menza je nejlepší? My vše víme a rádi se o své zkušenosti podělíme! Máme připravené prezentace s obecnými informacemi o ČVUT i přednášky o jednotlivých fakultách. Instruktorský tým je složený ze studentů, kteří Ti velmi rádi poradí, pomohou a předají své získané know-how. Jak psát maily kantorům, jak funguje celá univerzita, kde se nejlépe najíst, jak zabít čas mezi přednáškami, … Pokud Tě napadne nějaká otázka, neváhej se zeptat – od toho tu jsme!

Na seznamováku se představí i zástupci z většiny studentských spolků Studentské unie ČVUT, které působí hlavně na fakultách a kolejích naší univerzity.

Zábava

Jedeme na plný plyn! Denní náplní zábavy bude především již zmiňovaný nabitý program. Jakmile se setmí, přesune se zábava do místního klubu Myslivna, kde se bude po večerech konat party. Máme spousty šílených nápadů a rádi skáčeme i po těch vašich, tak se přijeď seznámit na Mácháč!


Připraven na nejlepší párty celého léta? 🥳😁

Mácháč, léto, voda, drinky. Super možnost poznat nové kamarády, a možná i něco víc. Non-stop zábava a promakaný program od těch největších srdcařů. A k tomu i dávka super užitečných informací jak nevyletět z prváku, od těch, kteří tím už (nejednou) prošli.

Tak na co ještě čekáš? Podej přihlášku a odstartuj svůj studentský život jak se patří!


Instruktoři

Tohle jsou ti lidé, kteří tě budou po celý týden bavit a starat se jako o své vlastní. Všechny je můžeš začít sledovat na Instagramu kliknutím na odkaz pod každým Íčkem. Zároveň, je-li Íčko členem klubu, kliknutím na jméno samotné se dostaneš na jeho osobní detail.


Vzpomínky z minulých let

Mnoho dalších fotek ze seznamováku i jiných našich akcí nalezneš v galerii.

Seznamovací kurz 2022 - 1. turnus
Seznamovací kurz 2022 - 2. turnus
An unhandled error has occurred. Reload 🗙