Termíny

  • FULL WEEK: 11. - 18. února 2024
  • 1. turnus: 11. - 15. února 2024
  • 2. turnus: 15. - 18. února 2024

Místo

Penzion Koniklec | Jestřabí v Krkonoších

V okolí je mnoho ski areálů, všechny v dojezdový vzdálenosti do 20 až 30 minut autem. Mrkni na mapu skiareálů v okolí Jestřabí v Krkonoších.

Ubytování

Bydlení je zajištěno v troj, čtyř, pěti a sedmi lůžkových pokojích. Většina má vlastní sociálku. Co se týče ložního prádla tak máte dvě možnosti, buď využijete možnosti od pana majitele si povlečení půjčit za 100 Kč / za pobyt, nebo si vezmete vlastní prostěradlo a spacák. Není potřeba nám dopředu hlásit, zda chcete to nebo to, vyřešíme to na místě.

Cena

Skládá se ze zálohy* a doplatku**. Každý turnus má trochu jiné částky.

FULL WEEK: záloha 2 500 Kč, doplatek 2 000 Kč
1. turnus: záloha 1 700 Kč, doplatek 1 000 Kč
2. turnus: záloha 1 200 Kč, doplatek 800 Kč

Informace o platbě dostaneš ihned po odeslání přihlášky na uvedený e-mail.

V ceně kurzu je ubytování, triko Winter Vintage Edition, snídaně, veškerý program a obecně zábava, kterou pro vás máme připravenou.

* Zálohu je nutné poslat do 14 dnů od podání přihlášky

** Doplatek je splatný 31. 1. 2024

Doprava

Společnou dopravu nejsme schopni na takovou akci zajistit. Nicméně do Jestřabí jezdí autobus. Případně můžeš dorazit do Jilemnice. Pokud pojedeš po vlastní ose a ne autem, rádi pro tebe dojedeme na zastávku. Pokud pojedeš svým autem, bylo by super, aby ses domluvil a nabral do auta další lidi. Oni budou rádi, že nemusí jet s lyžemi autobusem a ty budeš rád, že budou slože na benál.

Strava

V ceně kurzu jsou snídaně. Ty připravujeme my. Pokud budeš mít nějaký speciální požadavek a bude splnitelný, rádi ti vyjdeme vstříc. Tedy, je v pohodě říct, zda nemůžeme sehnat bezlepkové pečivo nebo bezlaktózové mléko, ale není v pohodě vyžadovat k snídani kaviár.

Zároveň je ve vedlejším domu spřátelená restaurace, kde si můžete za cca 120 Kč dát večeři. Jen si musíte říct den předem zda budete chtít večeři z restaurace a které jídlo (na nástěnce bude jídelníček a papír, kam se zapíšete).

Program

Kdo byl loni na WE, tak má takovou představu jak to může vypadat. Nicméně letos bude pár změn. Můžeš se těšit na sponzorský akce, soutěže, laborky jako na gymplu a další legrácky. Jako domácí úkol si před příjezdem pusť tyto filmy: Pelíšky, Pupendo, Sněženky a machři, Samotáři, Vratné lahve, Medvídek a Občanský průkaz.

Vánoční dárek

Taková malá novinka - pokud bys rád/a, abys dostal/a Winter Vintage Edition pod stromeček, pošli rodičům, drahé polovičce, nebo komukoliv, po kom bys chtěl, aby tě obdaroval, link na přihlašovací formulář a on/a pak může zaškrtnout, že chce spolu s potvrzením poslat dárkový certifikát. Pak se můžeš těšit ze zaČVUTění i pod stromečkem.


Připraven na nejlepší lyžovačku a relax po zkouškovém? 🥳😁

Tak na co ještě čekáš? Podej přihlášku a zažij s námi další nezapomenutelnou akci!


Vzpomínky z minulých let

Mnoho dalších fotek z loňského Winter Edition i jiných našich akcí nalezneš v galerii.

zaČVUTění Winter Edition 2023
An unhandled error has occurred. Reload 🗙